Kilo Kontrol Programları

Günümüzde kilo kontrol programları ağırlık kaybı veya ağırlık artışı olmak üzere iki ana başlıkta incelenmektedir.

Ağırlık kaybına yönelik verilen programlarda ayrıntılı bir şekilde beslenme alışkanlıklarınız, en sevdiğiniz besinler, fiziksel aktivite durumunuz, alerjiniz olduğunu besin/besin grupları, psikolojik durumunuz, sosyal hayatınız, sağlık durumunuz, kullandığınız ilaçlar, öncesinde yaşadığınız kilo alma ve verme hikayeleriniz ve son 6 ay içerisinde yapılmış olan kan tahliliniz ile bütüncül bir pencereden bakarak sağlıklı yaşama yönelik ilk adımları atmanıza yardımcı oluyoruz. Sonrasında en gelişmiş vücut analiz cihazı ile ayrıntılı bir ölçüm gerçekleştirerek; kilonuz, yağ ve kas dokunuzun oranı, bazal metabolizma hızınız, BKI indeksiniz, bel kalça oranınız, bölgesel kas ve yağ dağılımınız, metabolizma yaşınız ve iç yağlanma oranınızı öğrenmiş olacağız. Sonuç üzerinden birlikte kilo (yağ-kas) hedefi belirleyecek ve bu doğrultuda “Size Özel Diyet” programınızı önceden konuştuğumuz yaşam standartlarınıza göre oluşturacağız. Sağlıklı beslenmenin sürdürülebilmesi için asıl önemli olan şeyin sizin yaşamınıza adapte edilebilen, hayatınızı zorlaştırmak yerine kolaylaştırmayı hedefleyen bir programa sahip olmak olduğunu düşündüğümüz için, size yaşam boyu devam edebilecek bir beslenme alışkanlığı kazandırmayı hedefliyoruz.

Görüşmelerimiz haftalık olarak düzenlenmekte olup , yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Kilo almak veya vermek imkansız gibi görünebilir, bu sadece bir yanılsamadır. İyi veya kötü her yaşadığımız süreç bir fırsattır. Elinizdeki fırsatları değerlendirmeye başlamak için “şimdi” asla geç değil.

KURUMSAL KAPASİTE

TERAPİ METOTLARI 17
DANIŞAN SAYISI 25

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi – Cuma 12:00 – 20:00
Cumartesi 9:00 – 13:00
Pazar Kapalı

Ofis Konumu

Randevu ve Daha Bilgi

Hizmet hakkında detaylı bilgi ve randevu almak için aşağıdaki formu doldurabilir veya doğrudan WhatsApp ile ulaşabilirsiniz.